ОДА оголосила тендер на 54 млн грн для закупівлі шкільних автобусів

ОДА оголосила тендер на 54 млн грн для закупівлі шкільних автобусів

На 28 автобусів.

Для учнів та вчителів начальних закладів області цьогоріч планують придбати ще 28 нових шкільних автобусів. Житомирська ОДА вже оголосила тендер для закупівлі транспорту для підвезення учнів та вчителів. Про це повідомила начальник управління освіти і науки ОДА Лариса Шевчук, – інформує  прес-служба облдержадміністрації.

Загальна очікувана вартість закупівлі складає 54,6 млн грн – це кошти державної субвенції у співфінансуванні із місцевими бюджетами.

«За ці кошти плануємо закупити 28 спеціалізованих для перевезення школярів автобусів. Відповідно до умов відкритих торгів учасники можуть подати свої пропозиції до 4 травня 2019 року. Початок аукціону запланований на 10 червня. Після цього буде визначено переможця, з яким укладемо договір на поставку транспорту», – сказала Лариса Шевчук.

Варто зауважити, що упродовж 3 останніх років в області придбали 54 шкільні автобуси, які забезпечують комфортний проїзд і учням, і вчителям до опорних закладів та закладів вищих ступенів.

До слова, загалом парк шкільних автобусів на Житомирщині скалдає 276 одиниць. Щодня на Житомирщині підвозять 14,5 тисяч дітей до 369 навчальних закладів із 1010 населених пунктів.

Нагадаємо, у приміській Тетерівці за понад мільйон відремонтують шкільний спортзал. Жителі вулиці Гонти просять додатковий автобус і скаржаться, що водії порушують правила дорожнього руху.

Leave a Comment