Священикам, які перейшли до української церкви з Московського патріархату надходять смс з погрозами

У Житомирі розпочали розслідування за фактом вчинення тиску на священників Православної Церкви України. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.  

«Як встановлено із публікацій у засобах масової інформації, священникам, які перейшли до Православної Церкви України, від представників УПЦ Московського патріархату надходять смс-повідомлення із погрозами та закликами до покаяння тощо. Таким чином, порушується право громадян на віросповідання, що є недопустимим», – йдеться у повідомленні.

За інформацією прес-служби,  11 лютого Житомирська місцева прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 161 КК України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань). Наразі у кримінальному провадженні проводять необхідні слідчі дії, перевіряють оприлюднені у пресі факти, встановлюють безпосередню причетність осіб до вчинення кримінального правопорушення.

Нагадаємо, вже 22 релігійні громади області вирішили піти з церкви Московського патріархату. Житомирщина: вже 16 релігійна громада вирішила залишити Московський патріархат. На Житомирщині ще два села вирішили “йти” з Московського патріархату. У  Житомир Порошенко привіз ТОМОС. У Бердичів на зустріч з Порошенком привезли 13 автобусів людей, а у Житомирі – привели студентів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *