Щоб виїхати за кордон, житомирянин сплатив синам аліменти, які заборгував за 10 років

Щоб виїхати за кордон, житомирянин сплатив синам аліменти, які заборгував за 10 років

#ЧужихДітейНеБуває.

Понад 110 тис. грн довелося сплатити житомирянину для того, щоб безперешкодно виїхати за кордон. Чоловік не платив аліменти більше 10 років і, відповідно до нового закону #ЧужихДітейНеБуває, сплатив не лише аліменти, а й нарахований йому штраф. Про це повідомили в обласному управлінні юстиції.

“Понад 10 років житель Житомира  не сплачував своїм двом дітям аліментів. Вірніше, сплачував дуже небагато і нерегулярно, офіційно ніде не працював. Виросли і вже стали повнолітніми сини, «виріс» до 75 тисяч гривень і борг з аліментів. Тільки з появою нових  законів #ЧужихДітейНеБуває у державних виконавців Богунського відділу державної виконавчої служби м. Житомир Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, зрештою, з’явилася можливість   примусового впливу на горе-батька. Боржнику було винесено постанову про арешт його майна, усі чотири вмотивовані постанови про встановлення тимчасових, до повного погашення боргу, обмежень: у праві керувати транспортними засобами, полювати, користуватися зброєю та виїздити за кордон. Остання заборона особливо засмутила боржника, який вже пакував валізи. А норма другого пакету закону #ЧужихДітейНеБуває, якою запроваджено штрафні санкції для злісних неплатників аліментів, остаточно переконала батька: заборговане треба повертати. Тож він не лише сплатив своїм синам існуючу аліментну заборгованість, а й штраф у розмірі 50% від цієї суми – додатково понад 37 тис. грн”, – йдеться у повідомленні.

До слова, торік органи державної виконавчої служби області стягнули на користь дітей понад 345,5 мільйонів гривень. Крім того, майже 600 тис. грн – саме завдяки додатковимштрафним санкціям за тривалу несплату аліментів.

Нагадаємо, житомирянин, який не платив аліменти дитині, понад два тижні підмітатиме вулиці. Понад 200 тисяч гривень аліментів вдалося стягнути з жителя Житомирщини.

Leave a Comment