На Житомирщині лише половина «атовців» завершили процедуру оформлення земельних ділянок

У Житомирській області понад 4 тис. 500 військовослужбовців завершили процедуру оформлення земельних ділянок. Про це повідомила прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області. З липня 2014 року військові отримали 8 тис. 707 дозволів на розроблення документації із землеустрою для відведення земель загальною площею 9 тис. 189 гектарів.

«На сьогодні учасники АТО вже завершили процедуру оформлення у власність 4 тис. 537 земельних ділянок загальною площею 4 тис. 952 гектари. З них для ведення особистого Мова йде лише про військових, які отримали дозволи на розроблення документації.

Найбільшу кількість земельних ділянок передали у власність учасникам АТО у Житомирському (869), Чуднівському (740), Андрушівському (522) та Бердичівському (399) районах Житомирської області.

Нагадаємо, дружина і сестра депутатів безкоштовно отримали земельні ділянки на березі річки Случ. У Новограді немає вільних земельних ділянок, а на черзі – понад 600 атовців. Елітна афера: прокуратура, мерія та сумнівний кооператив.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *