За вивіски для дільничних комісій виборчого округу №66 заплатять майже 60 тисяч

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу №66 заплатить 58 тис. 806 грн за вивіски для окружної та дільничних виборчих комісій. Відповідне оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Центр територіального виборчого округу №66 знаходиться у місті Малин. До нього відносяться місто Малин, Брусилівський, Коростишівський, Малинський, Народицький, Радомишльський, Хорошівський, Черняхівський райони

Договір про придбання 297 вивісок для окружної та дільничних комісій підписали із малинським підприємцем Анатолієм Ястремським.

Вартість однієї таблички складає 198 грн. Договір про закупівлю підписали 18 березня.

Протягом 2018-2019 років Малинська міська рада тричі перераховувала згаданому підприємцю кошти за сувенірну продукцію. Загальна сума закупівель склала понад 17,5 тис. грн. Ще на майже 10 тис. грн сувеніри у підприємця купувала Радомишльська районна рада.

Нагадаємо, що перед виборами міський голова Житомира розповів працівникам культури про здобутки. Через прогули засідань у виборчих комісіях Житомира та Чуднова виключили кількох членів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *