На Житомирщині обікрали голову ДВК. Серед вкрадених речей – печатка виборчої комісії

На Житомирщині обікрали голову ДВК. Серед вкрадених речей – печатка виборчої комісії

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження.

На Житомирщині поліція розслідує крадіжку речей голови ДВК. Серед викрадених у заявника речей – печатка дільничної виборчої комісії одного із сіл Радомишльського району. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

За фактом крадіжки правоохоронці розпочали кримінальне провадження. Станом на 25 березня печатку знайшли, однак через втрату не матиме подальшої юридичної сили.

«За словами заявника, 68-річного жителя села Заболоті, з його незачиненого автомобіля ВАЗ 2105, припаркованого біля будинку, хтось викрав барсетку із особистими документами та печаткою виборчої комісії, головою якої він є. Вказані відомості були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Водночас про втрату печатки було в установленому порядку повідомлено Центральну виборчу комісію, якою розпочато процес її ануляції. Найближчими днями дільнична виборча комісія має отримати нову печатку. Водночас, як стало відомо уранці 25 березня, заявник знайшов викрадену барсетку з усім її вмістом», – йдеться у повідомленні.

Поліція продовжує перевірку обставин і вживає заходів для попередження вчинення інших правопорушень, пов’язаних з можливим використанням печатки, яка не матиме подальшої юридичної сили.

Нагадаємо, у Бердичеві поширили фейк про зґвалтування на виборчій дільниці.  33-річний житель Радомишльського району був контррозвідником фейкового «міністерства держбезпеки «ДНР».

 

Leave a Comment