На Житомирщині засудили екс-чиновницю, яка підробила документи та «віддала» родичу 2 га землі

На Житомирщині засудили екс-чиновницю, яка підробила документи та «віддала» родичу 2 га землі

Отриману ділянку продали керівнику аграрного підприємства.

На Житомирщині засуджено колишню голову однієї із сільських рад Ємільчинського району, яка підробила документи та «віддала» родичу 2 га землі вартістю майже 80 тис грн, яка належала громаді. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області. 

“Установлено, що у серпні 2014 року колишній сільський голова, діючи в інтересах керівника місцевого аграрного підприємства, склала завідомо неправдиве рішення сесії сільської ради про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення 2 га землі близькому родичу – брату чоловіка. Хоча насправді таке питання на сесію не виносилося і, відповідно, ніякого рішення по ньому не приймалося. Проте чиновниця, діючи протиправно, на підставі підроблених документів, посприяла своєму родичу у виготовленні проектної документації на цю ділянку землі, погодивши як представник органу місцевого самоврядування її межі з суміжними користувачами.

У подальшому, знову без розгляду на сесії сільської ради, склала завідомо неправдиве рішення сесії сільської ради про затвердження проекту землеустрою на земельну ділянку.

На підставі підроблених документів на чоловікового брата оформлено право власності на земельну ділянку площею 2 га ринковою вартістю 78 тис. 600 грн, яку у подальшому продано керівнику аграрного підприємства”, – йдеться у повідомленні. 

За такі земельні оборудки вироком Ємільчинського районного суду особу визнано винною за ч.1 ст.364 та ч.1 ст.366 КК України.

“Враховуючи щире каяття обвинуваченої, а також те, що одноосібно виховує неповнолітню дитину, суд призначив покарання у виді 1 року позбавлення волі  з позбавленням права обіймати керівні посади в органах місцевого самоврядування строком на 1 рік 6 місяців із штрафом у розмірі 250 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, звільнивши від відбування основного покарання з іспитовим строком 1 рік”, – додали у прокуратурі. 

Нагадаємо, у Новограді продадуть за копійки елітні земельні ділянки на березі річки Случ. На Житомирщині товариство незаконно орендувало радіоактивно забруднені землі, вартість яких сягає 100 мільйонів гривень.

Leave a Comment