На Житомирщині судитимуть злочинців, які викрали понад 14 мільйонів із банку

На Житомирщині судитимуть членів злочинного угруповання, яке протягом 2011-2016 років викрало з житомирської філії одного з банків понад 14 млн грн. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«Установлено, що протягом 2011 – 2016 років зловмисники, шляхом несанкціонованого доступу до автоматизованої банківської системи викрали понад 14 млн грн, завдавши банківській установі збитків на зазначену суму», йдеться у повідомленні.

Ініціатором створення цієї групи став головний бухгалтер філії. Він розробив фінансову схему та залучив до її реалізації трьох своїх знайомих. Кожний з учасників мав своє «завдання»: відкриття банківських рахунків (на них організатор перераховував викрадені кошти), візування заяв на видачу коштів, подання до каси банківських квитанцій на отримання готівки, отримання коштів та їх легалізація.

«На дві квартири та будинок фігурантів справи, а також на майнові права приватних товариств, що їм належать, накладено арешт», повідомили додатково у прокуратурі.

Нагадаємо, що у Житомирі затримали одного з причетних до пограбування ювелірного магазину. У Коростені затримали угруповання, яке планувало пограбувати найбільший ювелірний магазин у місті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *