На Житомирщині тітка побила племінницю за те, що відмовилася принести алкоголь

На Житомирщині тітка побила племінницю за те, що відмовилася принести алкоголь

Чуднівські поліцейські оголосили про підозру за побиття підопічної племінниці.

Чуднівські поліцейські 28 cічня оголосили про підозру 37-річній жительці району за побиття підопічної племінниці. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області. 

“Дитина була офіційно вилучена з родини, нині про її здоров’я дбають медики”, – йдеться у повідомленні.  

Встановлено, що 18 лютого тітка-опікунка побила свою 14-річну племінницю. На пригнічений стан 9-класниці у сільській школі звернули увагу вчителі та помітили на її обличчі садна. Під час розмови дівчина зізналась, що її побила тітка, в родині якої вона проживала. Педагоги терміново повідомили службу у справах дітей, а її представники – поліцію.  Жінка має на вихованні своїх чотирьох малолітніх дітей (від 3 до 16 років) і є опікункою для 14-річної дівчинки, вихованки спеціалізованого дитячого закладу.

Попередньо відомо, що причиною агресивних дій опікунки стала відмова дівчини принести жінці алкоголь. За таку «неслухняність» вона й покарала її.

Досудове розслідування за вказаним фактом триває. Законодавством за завдання умисного легкого тілесного ушкодження (ст. 125 КК України) передбачено покарання у вигляді штрафу, громадських або виправних робіт строком до року.

Нагадаємо, мати-вихователька гумовим шлангом побила 8-річну дитину: у прокуратурі розповіли нові подробиці. У Хорошеві жінка побила прийомну 9-річну доньку. Поліцейські відкрили кримінальне провадження.

 

Leave a Comment