У Хорошеві жінка побила прийомну 9-річну доньку. Поліцейські відкрили кримінальне провадження

У Хорошеві жінка побила прийомну 9-річну доньку. Поліцейські відкрили кримінальне провадження

Будинок сімейного типу.

У Хорошеві поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом побиття матір’ю прийомної доньки.  Працівники служби у справах дітей Хорошівської райдержадміністрації із заявою про побиття 9-річної дитини  звернулись до поліції 13 листопада. За вказаним фактом поліцейські розпочато розслідування. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області. 

11 листопада дівчинка, яка навчається у 2 класі, під час занять відчула себе недобре і вчителька направила її до шкільної медичної сестри. Та, оглянувши 9-річну дитину, виявила на її тілі численні гематоми та забої.

“Про такий стан освітяни повідомили соціальні служби, оскільки дитина виховується у будинку сімейного типу, а ті, у свою чергу, звернулися до нас. Під час попередньої перевірки, ми з’ясували, що дівчинку ще 9 листопада увечері побила прийомна мати за незначну провину”, –  розповів начальник Хорошівського відділення поліції Руслан Прищепа.

Нині за цим фактом  розпочато кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що у будинку сімейного типу, де проживає дівчинка, виховується загалом 7 дітей віком від 10 місяців до 14 років. Нині з ними працюють соціальні служби та поліцейські. У рамках розслідування потерпілій призначено судово-медичне обстеження з метою встановлення ступеня тяжкості отриманих травм.

Нагадаємо, 2-річного хлопчика побила матір: струс мозку, гематоми, перелом кісток носа. У Радомишлі батько побив 8-річну доньку: дитина у лікарні з переломами та забоями. Батьки вбили 5-річну дочку, а її тіло спалили у печі.

 

 

Leave a Comment