Мати-вихователька гумовим шлангом побила 8-річну дитину: у прокуратурі розповіли нові подробиці

Мати-вихователька гумовим шлангом побила 8-річну дитину: у прокуратурі розповіли нові подробиці

Досудове розслідування триває.

У Хорошівському районі мати-вихователька гумовим шлангом побила 8-річну вихованку дитячого будинку сімейного типу: розпочато кримінальне провадження. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

“У ході досудового розслідування установлено, що під час огляду  медсестрою учениці 2-го класу Хорошівського ліцею на тілі восьмирічної дівчинки виявлено численні гематоми та синці. Як з’ясувалося у подальшому, тілесних ушкоджень дитині завдала 26-річна мати-вихователька дитячого будинку сімейного типу, що функціонує у Хорошівському районі. Під час попереднього опитування мати-вихователька пояснила, що дівчинка, прийшовши увечері додому та скинувши брудний одяг, поклала його не у ванну кімнату, а в інше місце. Це опікунку так розлютило, що вона відшмагала дитину гумовим шлангом”, – йдеться у повідомленні.

Наразі вихованку дитячого будинку сімейного типу направлено для проведення судово-медичної експертизи щодо встановлення тяжкості тілесних ушкоджень, їх кількості, локалізації та характеру побоїв.  Досудове розслідування триває, встановлюються усі обставини завдання побоїв 8-річній дитині.

Під процесуальним керівництвом Коростишівської місцевої прокуратури Хорошівським ВП Коростишівського ВП ГУНП в області 13 листопада розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 125 КК України.

Також, Коростишівською місцевою прокуратурою направлено лист до обласної служби у справах дітей щодо проведення службового розслідування стосовно працівників районної служби у справах дітей за фактом додержання останніми вимог законодавства у сфері охорони дитинства щодо контролю  за  умовами виховання та  проживання  вихованців  у дитячому будинку сімейного типу.

До слова, дитячий будинок сімейного типу створений у 2014 році, у ньому виховуються восьмеро дітей віком від 9 місяців до 11 років.

Нагадаємо, у Хорошеві жінка побила прийомну доньку. Поліцейські відкрили кримінальне провадження. 2-річного хлопчика побила матір: струс мозку, гематоми, перелом кісток носа. У Радомишлі батько побив 8-річну доньку: дитина у лікарні з переломами та забоями. Батьки вбили 5-річну дочку, а її тіло спалили у печі.

 

Leave a Comment