Житомирщина у трійці лідерів за кількістю проданих різдвяних дерев

Житомирщина у трійці лідерів за кількістю проданих різдвяних дерев

Майже 32 тисячі.

Житомирське обласне управління лісового  та мисливського господарства продало майже 32 тисячі різдвяних дерев. Про це повідомила прес-служба Держлісагентства.

“У трійці лідерів за кількістю проданих новорічних ялинок Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства (66,5 тис. хвойних дерев), Полтавське ОУЛМГ (48,7 тис.) та Житомирське ОУЛМГ (майже 32 тис.). На четвертому місці – Кіровоградське ОУЛМГ (26,7 тис.), на п’ятому – Сумське ОУЛМГ (25,7 тис.)”, – йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що лісгоспи Держлісагентства заготовляють новорічні ялинки зі спеціальних плантацій або під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів. Такі заходи не завдають шкоди лісу. Також низка лісгоспів вирощує ялинки в горщиках.

До слова, станом на 26 грудня державними лісогосподарськими підприємствами, підпорядкованими Державному агентству лісових ресурсів України, реалізовано 332,6 тисяч новорічних ялинок.

Нагадаємо, у центрі Житомира встановили новорічну ялинку, яку  зрізали на території дитячого садочка. У міськраді повідомили, куди здавати новорічні ялинки після свят.

Leave a Comment