На Житомирщині від грипу померли 6 людей

На Житомирщині від грипу померли 6 людей

5 – у Житомирі.

У Житомирській області від грипу померли 6 людей. Про це повідомили у обласному лабораторному центрі МОЗ України.

Протягом  останніх двох тижнів в області відмічається зростання захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. Протягом тижня за медичною допомогою  звернулось 6 тис. 228 осіб, що на  30,6%  більше ніж за попередній тиждень. Зростання захворюваності відбулося по всім віковим групам як серед дітей так і серед  дорослих.

“ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» проводить вірусологічні дослідження тяжких хворих на договірній основі за направленням лікуючого лікаря. Протягом останніх 4-х тижнів в області обстежено 75 таких хворих, із них в 31 випадку лабораторно підтверджено грип – у мазках із зіву визначено вірус грипу А (H1N1) пандемічний. 6 хворих померли, в тому числі 5 в Житомирі та 1 в Коростишівському районі. Хворі звернулись за меддопомогою в дуже тяжкому стані. Проти грипу не щеплювались”, – йдеться у повідомленні.

До слова, в області  проти грипу щеплено 2 тис. 949 осіб з  груп ризику, в тому числі за останній тиждень 324 особи. Найбільша  кількість щеплених в м. Житомирі – 827 осіб, м.Бердичеві – 242, Коростишівському р-ні – 231, Новоград-Волинському  – 192 особи. Жодної людини не щеплено в Коростенському та Ружинському районах.

Нагадаємо, у Житомирі від грипу померла жінка. Кажуть, пізно звернулася до лікарів. На Житомирщині виявили вірус грипу типу А.

 

Leave a Comment