Неповнолітню, яка жорстоко вбила підлітка, судитимуть

Неповнолітню, яка жорстоко вбила підлітка, судитимуть

Вона нанесла близько 30 ударів ножем.

Неповнолітню з Коростенського району судитимуть за жорстоке вбивство 14-річного підлітка. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«15-річна дівчина, на той час учениця 9 класу місцевої гімназії, у липні 2021 року для з’ясування особистих стосунків із 14-літнім підлітком призначила йому зустріч у закинутому приміщенні, що неподалік с. Грозине Коростенського району. Коли ж хлопець прийшов, запропонувала пограти у своєрідну гру, зв’язавши йому за спиною липкою стрічкою руки, позбавивши таким чином можливості чинити опір», йдеться у повідомленні.

У прокуратурі також повідомляють, що зустріч закінчилася для підлітка трагічно. Йому завдали щонайменше 28 ударів ножем, а також уламком цеглини у різні частини тіла. Потім, з метою приховання слідів злочину, тіло було переміщено в інше місце та прикидане будівельним сміттям.

Нагадаємо, що підозрюваного у вбивстві приятеля жителя Коростенського району взяли під варту. У Житомирському районі заарештували чоловіка, якого підозрюють у вбивстві батька.

Leave a Comment