На Житомирщині заочно засудили командира штурмового відділення «днр»

Командира штурмового відділення незаконного збройного формування терорганізації «днр» засуджено до 12 років ув’язнення. Про це повідомили у пресгрупі СБУ у Житомирській області.

«Встановлено, що у 2016 році уродженець Донеччини вступив до підконтрольного росії незаконного збройного формування у віці 19 років з ідейних міркувань. Свій перший «бойовий досвід» він набув у статусі рядового штурмової роти так званої окремої батальйонно-тактичної групи «сомалі», яку згодом перейменували у «окремий мотострілецький гвардійський (штурмовий) «Іловайський» батальйон», йдеться у повідомленні.

Саме у складі цього угруповування він пройшов спеціальну бойову підготовку та отримав позивний «Толкач». Із часом завдяки своїй активній участі у бойових діях проти український військ зловмисник «просунувся кар’єрними сходами» до командира штурмового відділення та отримав псевдозвання «сержант».

Правоохоронці задокументували участь штурмовиків під безпосереднім командуванням «Толкача» у бойових протистояннях військовослужбовцям ЗСУ із застосуванням важкого військового озброєння, у тому числі поблизу населених пунктів Авдіївка, Піски, шахти «Бутівка» тощо.

За злочини проти України терориста засуджено до 12 років тюрми та оголошено у розшук для забезпечення реального виконання покарання.

Нагадаємо, що у Житомирі заочно засудили командирку вогневого взводу «днр».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *