На Житомирщині засудили до 12 років тюрми командира дивізіону «кольчуга» теругруповання «днр»

Командира протитанкового дивізіону терористичного угруповування «днр» заочно засудили до 12 років позбавлення волі. Про це повідомили в управлінні Служби безпеки України.

«У межах спеціального досудового слідства встановлено, що у 2014 році 61-річний екс-підприємець, уродженець Макіївки, ініціативно приєднався до незаконного збройного формування терористів, де «просунувся кар’єрними сходами» до командира дивізіону. За багаторічні «бойові подвиги» має численні «нагороди» від свого керівництва, а нещодавно його підвищили у псевдозванні до «полковника», ‒ йдеться у повідомленні.

Слідчі СБУ задокументували безпосередню організацію та координацію ним збройного опору військовослужбовцям Збройних Сил України підпорядкованих бойовиків.

Окрім цього, терорист знімається у промороликах, де агітує за вступ до лав незаконного збройного формування т.зв. «днр». На момент засудження він керує організацією проведення бойових дій поблизу населеного пункту Піски (Донеччина). Під його командуванням – більше сотні бойовиків.

За злочини проти України та на підставі зібраних слідчими СБУ доказів, суд визнав псевдо-полковника винним за двома статтями Кримінального кодексу України: участь у терористичній організації та діяльності незаконного збройного формування.

У дохід держави вилучене належне йому майно – квартиру та три автівки.

Нагадаємо, що на Житомирщині засудили інформаторку бойовиків «днр». У Житомирі заочно засудили бойовика терористичного угруповання «восток».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *