На Житомирщині знайшли останки бійців 5-ї армії Потапова

На Житомирщині знайшли останки бійців 5-ї армії Потапова

ФОТО.

У Пулинському районі 19 жовтня під час пошукових робіт знайшли останки трьох бійців 5 армії генерала Потапова, загиблих у Другій світовій війні. Про це повідомили на сторінці історико-патріотичного об’єднання «Пошук» у Facebook.

“1-й знайдений боєць був лейтенантом. При ньому знайдені залишки планшету та петличні опізнавальні знаки (кубарі). Медальйону немає. Воїн залишиться невідомим.
2-й солдат знайдений недалеко від лейтенанта. При ньому знайдено ложку, протигаз та гумову стирачку. Медальйону немає. Воїн залишиться невідомим.
Наприкінці дня був знайдений 3-й солдат. Воїн був на дні окопу на глибині 1 метр. Зверху були знайдені гільзи, а це значить що він до останнього вів бій. При ньому знайдений ящик для інструменту до кулемета ДП-27, диск, мундштук, фляга в рідній фарбі, протигаз, а саме головне це медальйон! Є шанс встановити ім’я відважного солдата”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на сільському городі знайшли останки 11 солдат, які лежали один на одному. Останки трьох солдатів, які загинули під час боїв 1941 року, знайшли у Новоград-Волинському районі.

Leave a Comment