На Житомирщині протягом двох тижнів виявили 24 нелегальних мігранти

На Житомирщині підвели підсумки операції «Мігрант», яка тривала з 14 березня по 5 квітня. Протягом цього часу на порушників міграційного законодавства склали адміністративні протоколи та стягнули штрафів на користь держави на суму більше 40 тисяч гривень. Про це повідомив перший заступник начальника управління Державної міграційної служби у Житомирській області Анатолій Федорчук.

За його словами,  управління разом із правоохоронцями та прикордонниками виявили та притягнули до адміністративної відповідальності 135 порушників паспортно-візових правил. А щодо громадянина Азербайджану, який незаконно перебував на території України, Коростишівським районним судом було  прийнято рішення про примусове видворення.

«У Житомирській області виявлено 24 нелегальних мігранта, у відношенні яких прийнято 20 рішень про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства до країн походження. Трьом із них заборонений в’їзд в Україну, щодо трьох інших прийнято рішення про добровільне повернення. Чотирьох іноземних громадян передано підрозділам Адміністрації Державної прикордонної служби України», – сказав Федорчук.

До слова, станом на 31 березня на території Житомирської області проживали 7796 іноземців та осіб без громадянства.

Нагадаємо, що жителі області продовжують емігрувати до країни-агресора.  Найбільше виїжджають до США, Ізраїлю та Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *