Житомирська поліція отримала «на горіхи» від Порошенка через плакати активістів, – ЗМІ

Житомирська поліція отримала «на горіхи» від Порошенка через плакати активістів, – ЗМІ

У поліції кажуть, що ті нічого не порушували.

Житомирська поліція отримала «на горіхи» від президента Порошенка за те, що не розігнали активістів, які розгорнули плакати проти корупції у обороні оточення гаранта. Про це повідомила «Українська Правда».

«На зустрічі президента з житомирянами обійшлося без пригод, але президента все одно вибісило те, що поліцейські не завадили Нацкорпусу зірвати його виступ», – пише видання.

За інформацією «Української Правди», Порошенко на місці викликав «на килим» місцевих силовиків. Найбільше дісталося голові Нацполіції в Житомирській області В’ячеславу Печененку та його заступнику Олександру Фацевичу.

Порошенко кричав, що поліція не відібрала у активістів плакати. Однак на думку поліціянтів, вони нічого не порушили.

«Петро скипів, вигнав Славу (голову Нацполіції в області, – ред) з кімнати. Фацевич встав і каже, що це була його команда – не чіпати нікого і не провокувати. Порошенко зашипів, відтягнув його в куток і почав пресувати, що от, мовляв, команди Авакова слухаєш, а я – президент, ти маєш мене охороняти! Фацевич був дуже вражений рівнем розмови”, – посилається «Українська Правда» на власні джерела в МВС.

Нагадаємо, що 11 березня під час робочої поїздки на Житомирщину Порошенко агітував голосувати за себе у Житомирі. Під час візиту президента у Бердичів у січні привезли 13 автобусів людей.

Leave a Comment