У Житомирі Порошенко агітував голосувати за себе під час робочої поїздки

У Житомирі Порошенко агітував голосувати за себе під час робочої поїздки

Візит гаранта оплатили з бюджету.

Президент України Петро Порошенко 11 березня агітував житомирян голосувати за себе на виборах 31 березня під час робочої поїздки за бюджетні кошти.

Зустріч житомирян із гарантом Конституції розпочалася 11 березня о 17:00. Вона традиційно супроводжувалася виступами музикантів. Зі сцени, облаштованої символікою передвиборчих кольорів Порошенка, президент просив житомирян проголосувати за себе на виборах і залучився підтримкою ще кількох виступаючих. За його спиною стояли голова ОДА Ігор Гундич, голова облради Володимир Ширма, віце-прем’єр Геннадій Зубко та міський голова Житомира Сергій Сухомлин. Примітно, що на офіційному інтернет-сайті президента йдеться, що 11 березня Петро Порошенко перебував на Житомирщині із робочою поїздкою.

Згідно із Законом України «Про державну службу», державний службовець не має права «використовувати своє службове становище в політичних цілях».

Щоправда, згідно ст. 3 п. 3 згаданого Закону, його дія на Президента України не поширюється. Зміни до Закону України «Про державну службу» внесли протягом 2016-2018 років. До переліку тих, кому дозволили агітувати в робочий час, внесли також голів адміністрацій, посадовців Кабміну та співробітників Нацбанку. Під зміненим законом стоїть підпис Президента України Петра Порошенка.

Нагадаємо, що житомиряни підтримали імпічмент Порошенку. Вітаючи жінок з 8 березня, керівники області говорили про Порошенка та «важливі реформи».

2 коментарі on this Post

  1. “Щоправда, згідно ст. 3 п. 3 згаданого Закону, його дія на Президента України не поширюється.”
    Тобто Порошенко закон не порушив.
    А нащо тоді я це читав?

  2. А як гадаєте, це нормально, що перша особа держави за наші з вами кошти їздить із агітацією по Україні?

Leave a Comment