На «Житомирводоканалі» приховують інформацію про те, чи передавала їм деревину міськрада

Комунальне підприємство «Житомирводоканал» приховує інформацію про те, чи отримувало воно безкоштовну деревину від міської ради. У відповіді на запит «Вголос.Zt» директор підприємства Андрій Нікітін зазначив, що «у підприємства відсутні правові підстави для надання цієї інформації».

2 липня 2021 року управління житлового господарства Житомирської міської ради оголосило тендер на закупівлю послуг із видалення засохлих, пошкоджених дерев (ідентифікатор закупівлі UA-2021-07-02-003050-c) на суму 471 тис. грн. Участь у ньому взяли КП «Зеленбуд» Житомирської міської ради та ФОП Яловенко Олександр Олександрович із Донецької області. За умовами тендеру зрізану деревину мали передати суб’єкту, визначеному замовником (управлінням житлового господарства Житомирської міської ради). Аукціон із визначення підрядника пройшов 22 липня. При чому різниця між пропозиціями комунальників та ФОП склала понад 150 тис. грн.

У відповіді на запит «Вголос.Zt» щодо того, куди пішла зрізана ФОП Яловенко деревина, в управлінні житлового господарства Житомирської міської ради повідомили, що її передали КП «Житомирводоканал». У той же час на самому підприємстві цю інформацію не підтвердили і не спростували. Зазначили, що запитуване не стосується безпосередньої діяльності «Житомирводоканалу».

Чому на комунальному підприємстві, статутний капітал якого на 100% складається з коштів місцевого бюджету, не хочуть підтвердити чи спростувати факт безоплатного отримання від міської ради деревини, лишається загадкою. Лишається сподіватися на те, що факти, викладені у статті, зацікавлять правоохоронні органи. Які, в свою чергу, матимуть змогу більш детально вивчити ситуацію.

Нагадаємо, що посадовця «Житомирводоканалу» судитимуть за 350 тис. грн «відкату». «Житомирводоканал» без тендеру купив пісок у депутатки, яка очолює комісію з перевірки підприємства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *