«Житомирводоканал» купить пісок у фірми депутатки, яка очолює комісію з перевірки підприємства

Комунальне підприємство «Житомирводоканал» без тендеру придбає митий пісок на суму 21 тис. 772 грн 80 коп у ПрАТ «Фаворит Компані». Звіт про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Згідно із даними реєстру фізичних та юридичних осіб, одним із засновників «Фаворит Компані» є депутат Житомирської міської ради Олена Розенблат. Одночасно вона є головою депутатської комісії з розслідування аварії на головній каналізаційно-насосній станції Житомира.

За підписаним із КП «Житомирводоканал» договором ПрАТ «Фаворит Компані» поставить комунальниками 90,72 тонн митого піску.

До слова, найнижча вартість митого піску, яку нам вдалося знайти в мережі Інтернет — від 95 грн до 170 грн за тонну. Тобто, 100 тонн коштуватиме 9 тис. 500 грн або 17 тис. грн. Щоправда, таку вартість пропонують фірми з Києва.

Нагадаємо, що «Житомирводоканал» протягом року витратив за рік майже 300 тис. грн на адвокатів. Посадовця «Житомирводоканалу» судитимуть за вимагання 350 тис. грн «відкату».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *