Сухомлин призначив директором «Житомиртранспорту» співробітницю свого однопартійця

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин призначив із 18 січня директором КП «Житомиртранспорт» екс-співробітницю ТОВ «Дозор Україна» Анну Манцевич. Відповідне розпорядження оприлюднили на сайті міської ради. Власником і засновником фірми є батько депутата від «Пропозиції» і колишнього члена виконкому Андрія Умінського.

Згідно із поданою декларацією кандидата на посаду, Анна Манцевич вже працювала у КП «Житомиртранспорт» і протягом 2021 року отримала там понад 22 тис. грн зарплати. Приблизно таку ж суму зарплати вона задекларувала за роботу у ТОВ «Дозор Україна».

До слова: ТОВ «Дозор Україна» є балансоутримувачем близько 10 «розумних» зупинок у місті Житомирі. Крім того, саме ця фірма встановлювала інформаційні табло сповіщення про прибуття транспорту. На останні з них за проектом бюджету участі витратили більше 1 млн грн. Автором проекту був соратник екс-заступника міського голови Дмитра Ткачука.

Нагадаємо, що Сухомлин відправив директора КП «Житомиртранспорт» у відпустку із подальшим звільненням. Екс-депутатку Житомирської міської ради призначили радницею Сухомлина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *