Начальник “благоустрою” очікує 100 людей на перше прибирання міста від реклами

Уперше з того часу, як змінилися керівник та заступник “Інспекції з благоустрою”, проводитимуть очищення Житомира від незаконної реклами.

Обіцяли різні громадські організації, що долучаться до прибирання. Точно не знаю, але може буде до ста людей. Ми також залучаємо і своїх працівників, і ЖЕКів. З наших будуть усі, яких можна задіяти. Десь приблизно 30 людей: і двірники, і охоронці, і з адміністрації”, – прокоментував керівник КП “Інспекція з благоустрою” Юрій Юзвинський.

12607163_10205281839741349_811693272_n

Раніше у комунальному підприємстві діяла процедура “автодзвінка”, коли на номер оголошення весь час телефонували. Таким чином боролися із власниками незаконних оголошень. Але, за словами нового керівника, зараз це дуже дорого.

На прибирання охочим радять взяти шпателі, пляшки з водою, бо треба змочувати наклеєну реклему. Також засоби візьмуть і працівники підприємства. Усім, хто прийде прибирати, проведуть інструктаж.

Збір о 9:00 біля театру імені Кочерги.

Нагадаємо, що у січні призначили нового керівника КП “Інспекція з благоустрою”. Ним став 46-річний депутат Юрій Юзвинський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *