Начальник управління Житомирської ОДА порушив законодавство, але справу закрили

Начальник управління Житомирської ОДА порушив законодавство, але справу закрили

У зв`язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

Начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської облдержадміністрації Роман Крисюк порушив законодавство про закупівлі. Але Корольовський районний суд м. Житомира закрив справу у «зв`язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення». Про це йдеться у постанові суду, яку оприлюднили 28 серпня.

Суд розглядав матеріали адміністративної справи, яка надійшла від Рахункової палати про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 164-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення Крисюка 21 серпня. Сам чиновник до суду не з`явився.

«… відповідаючи за повноту та достовірність інформації, що оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель (через авторизовані електронні майданчики) для загального доступу та перебуваючи на робочому місці за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П.Корольова 3/14, в порушення вимог встановлених абзацом 9 частини 1 статті 10 Закону України від 25.12.2015 № 922 Про публічні закупівлі» не оприлюднив на веб-порталі Уповноваженого органу 13 повідомлень про внесення змін до … договорів – протягом трьох днів з дня внесення змін», – йдеться у документі.

Враховуючи те, що на момент надходження матеріалів справи до суду закінчився 3-х місячний термін, суддя вважав за необхідне справу за ч. 1 ст. 164-14 КУпАП відносно Крисюка закрити у зв`язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

Нагадаємо, закупівлю громадського туалету в Житомирі відмінили через порушення. В облраді не помітили порушень умов тендеру на закупівлю газу.

 

Leave a Comment