Наймолодший заступник прокурора очолив Житомирську обласну прокуратуру

Наймолодший заступник прокурора очолив Житомирську обласну прокуратуру

Декларація прокурора.

Заступник Генерального прокурора України Віктор Трепак 28 листопада представив нового прокурора Житомирської області –  Олега Василіва. 

Відомо, що 35-річний Олег Василів був першим заступником прокурора Житомирської області.  Відповідно до декларації за минулий рік, задекларував понад 45 тис. доларів та майже півмільйона гривень грошових активів, а також швейцарський годинник. Зокрема, 34 тис. доларів та 400 тис. грн – це готівка, а решту суми Василів тримає на рахунку у “БАНК КРЕДИТ ДНІПРО”. У власності прокурора також знаходиться швейцарський годинник HUBLOT та автомобіль AUDI A 4, який він придбав у 2017 році.

Цікаво, що власниками іншої нерухомості, яку декларує Василів, вказані «треті особи». Це квартира у Києві площею 74 кв.м та автомобіль AUDI A6 2017 року випуску. Вартість останнього – 1 млн 555 тис. 536 грн.

У Житомирі ж прокурор орендує квартиру площею 42 кв. м. Що стосується доходів, за минулий рік Василів отримав 590 тис. 236 грн зарплати за основним місцем роботи та 7 тис. 332 грн процентів у вже згаданому банку.

Василів на посаді першого заступника прокурора області працював з 15 грудня 2017 року, а до цього –  в органах прокуратури в Києві, Рівненської та Кіровоградської областей. Народився у Моршині Львівської області.

Автор фото: пресслужба облдержадміністрації.

 

 

Нагадаємо,   головний архітектор Житомира протягом року заробив 26 тисяч, а задекларував понад півмільйона готівкою. Депутат облради Смичок, не маючи доходу, задекларував понад мільйон гривень.

Leave a Comment