Наймолодший заступник прокурора області задекларував швейцарський годинник та понад 1,5 мільйона

Наймолодший заступник прокурора області задекларував швейцарський годинник та понад 1,5 мільйона

Декларація.

34-річний Олег Василів, який працює першим заступником прокурора Житомирської області, задекларував понад 45 тис. доларів та майже півмільйона гривень грошових активів, а також швейцарський годинник. Про це свідчать дані єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Відповідно до декларації за минулий рік, 34 тис. доларів та 400 тис. грн – це готівка, а решту суми Василів тримає на рахунку у “БАНК КРЕДИТ ДНІПРО”. У власності прокурора також знаходиться швейцарський годинник HUBLOT та автомобіль AUDI A 4, який він придбав у 2017 році.

Цікаво, що власниками іншої нерухомості, яку декларує Василів, вказані «треті особи». Це квартира у Києві площею 74 кв.м та автомобіль AUDI A6 2017 року випуску. Вартість останнього – 1 млн 555 тис. 536 грн.

У Житомирі ж прокурор орендує квартиру площею 42 кв. м. Що стосується доходів, за минулий рік Василів отримав 590 тис. 236 грн зарплати за основним місцем роботи та 7 тис. 332 грн процентів у вже згаданому банку.

Відомо, що Олег Василів на посаді першого заступника прокурора Житомирської області працює з 15 грудня 2017 року. До призначення на нинішню посаду працював в органах прокуратури в Києві, Рівненської та Кіровоградської областей. Народився у Моршині Львівської області.

Нгадаємо,  головний архітектор Житомира протягом року заробив 26 тисяч, а задекларував понад півмільйона готівкою. Депутат облради Смичок, не маючи доходу, задекларував понад мільйон гривень.

Leave a Comment