НАЗК склало 3 адмінпротоколи на голову обласного апеляційного суду

НАЗК склало 3 адмінпротоколи на голову обласного апеляційного суду

Через автомобіль, кредит та страхування.

Національне агентство з питань запобігання корупції склало 3 адміністративні протоколи на голову Апеляційного суду Житомирської області Юрія Жизнєвського. Про це йдеться на сайті відомства.

«Встановлено, що суддя несвоєчасно подав до Реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни у майновому стані після купівлі автомобіля «Toyota Land Cruiser» 2018 року випуску вартістю 2,6 млн грн, а також після отримання доходів у вигляді кредитів у розмірі 1,3 млн грн на придбання автомобіля та 155,5 тис. грн для оплати його страхування», – йдеться у повідомленні.

В агентстві запевняють, що складання протоколу не означає вину особи. Її мають довести у судовому порядку. Разом із тим, у відомстві стверджують, що відповідальність за неподання або несвоєчасне подання декларації передбачена Кодексом України про адміністративні порушення.

Нагадаємо, що житомиряни вимагають звіт спеціаліста, який вже 4 роки слідкує за корупцією у міськраді. В діях секретаря Житомирської міськради виявили ознаки кримінального правопорушення.

Leave a Comment