В діях секретаря міськради Наталії Чиж виявили ознаки кримінального правопорушення

В діях секретаря міськради Наталії Чиж виявили ознаки кримінального правопорушення

НАЗК.

Національне агентство з питань запобігання корупції під час повної перевірки декларацій за 2015-2017 роки секретаря Житомирської міської ради Чиж Наталії Михайлівни виявило ознаки кримінального правопорушення – умисного декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів. Про це 7 Травня повідомила прес-служба агенства.

«Так, встановлено, що Наталія Чиж не вказала у деклараціях свої фінансові зобов’язання перед банком та фізичною особою. Також у декларації за 2015 рік не зазначила корпоративні права члена сім’ї в господарському товаристві. Загалом встановлено недостовірні відомості у кожній декларації посадовця на суму понад 13,6 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Про виявлені правопорушення Національне агентство повідомило Національне антикорупційне бюро, направивши обґрунтований висновок.

«Нагадаємо, відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб встановлена статтею 366 – 1 Кримінального кодексу України.Національне агентство також зазначає, що затвердження обґрунтованого висновку та направлення його до спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для здійснення досудового розслідування», – додали в агенції.

Нагадаємо, у декларації Наталії Чиж зникли автомобіль “БМВ” та старший син. Ікони, зброя та «вілла» у Конча-Заспі — що є у декларації нардепа Литвина.

Leave a Comment