Не дочекалися співфінансування: у лікарню №2 планують придбати ангіографічне обладнання у лізинг

Не дочекалися співфінансування: у лікарню №2 планують придбати ангіографічне обладнання у лізинг

Питання розглядатимуть на сесії міської ради.

У лікарню ім. В.П Павлусенка, що у Житомирі, планують придбати у лізинг ангіографічне обладнання. Відповідний проєкт рішення міської ради оприлюднили 26 серпня. Раніше планувалося, що дороговартісне медичне обладнання для діагностики та лікування серйозних серцево-судинних захворювань Житомир придбає на умовах співфінансування з державним бюджетом.

“Надати дозвіл на закупівлю ангіографічного обладнання на умовах фінансового лізингу комунальному підприємству «Лікарня №2  ім. В. П. Павлусенка» Житомирської міської ради”, – йдеться у документі.

Планувалося, що дороговартісне медичне обладнання для діагностики та лікування серйозних серцево-судинних захворювань Житомир придбає на умовах співфінансування. Кошти для купівлі ангіографа виділили депутати міської ради у ході позачергової сесії 20 лютого. Відомо, що  вартість  обладнання становить майже 25 млн грн. На його придбання з місцевого бюджету спрямують 13,36 млн грн, а іншу частину коштів  очікували з державного  бюджету. Але на сьогодні в лікарні відсутній ангіограф.

Нагадаємо, у обласній відкрили ангіограф, який лікуватиме від інфаркту. Новий ангіограф працюватиме безкоштовно для усіх жителів області.

Leave a Comment