У яких районах Житомирщини “жовтий” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19

У яких районах Житомирщини “жовтий” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19

Рівень встановили на два тижні.

На більшій частині території Житомирської області встановлено “жовтий” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Відповідне рішення затвердили у ході позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Згідно з епідеміологічною ситуацією, у містах Житомирі, Коростені, Новограді-Волинському та у Андрушівському, Бердичівському, Брусилівському, Ємільчінському, Житомирському, Коростенському, Лугинському, Овруцькому, Попільнянському, Пулинському, Романівському, Черняхівському, Чуднівському районах встановили “жовтий” рівень епідемічної небезпеки.

 

“Жовта” зона передбачає заборону на відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово. Крім того, регіони із “жовтим” рівнем епідемічної небезпеки мають виконувати правила “зеленої” зони. Зокрема:

— перебування у громадських будівлях в масках або респіраторах;

— проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів;

— кінотеатри із заповненістю на 50%;

— перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.

 

До слова, карантин в Україні подовжується до 31 жовтня 2020 року. Також посилюються обмежувальні заходи на території регіонів. Це пов’язано з різким зростанням кількості випадків коронавірусної хвороби.

Нагадаємо, на Житомирщині станом на 27 серпня зафіксували 2998 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Коростенських лікарів застрахують від коронавірусу. У Житомирі помер хворий на коронавірус лікар. У Житомирі померла жінка від коронавірусної інфекції. Житомирщина: протягом вихідних від коронавірусної інфекції померли ще 5 хворих.

Leave a Comment