Нова схема руху маршруток у Житомирі може з’явитися вже у квітні, – Сухомлин

Нова схема руху маршруток у Житомирі може з’явитися вже у квітні, – Сухомлин

Узгоджують з облдержадміністрацією.

Нова схема маршруту транспорту у Житомирі може з’явитися вже у квітні. Про це під час зустрічі з колективом трамвайно-тролейбусного управління сказав міський голова Сергій Сухомлин.

«Зараз узгоджуємо її із головою Житомирської облдержадміністрації Ігорем Гундичем, щоб приміські маршрутки не дублювали міські. Адже графік і схему руху приміського транспорту встановлює облдержадміністрація», – сказав Сухомлин.

Раніше нову схему руху міського та приміського транспорту планували запровадити з початку року. Фінансовий план КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» на рік затверджували вже з розрахунку існування нової схеми.

Співробітники підприємства скаржаться, що рух комунального транспорту майже на 100 відсотків на сьогодні дублюється приватним перевізником. Як наслідок — комунальники не заробляють тих коштів, які могли би заробляти.

«Приватні перевізники навмисне переганяють тролейбуси та комунальні автобуси, забираючи платного пасажира. Нам залишаються лише пільговики, які їздять безкоштовно», – кажуть водії.

Нагадаємо, що приватний перевізник відмовився обслуговувати маршрут №14 у Житомирі. Житомиряни просять міськраду заборонити піднімати вартість проїзду.

Leave a Comment