Помер перший губернатор області Антон Малиновський

Помер перший губернатор області Антон Малиновський

На 78 році життя.

У Житомирі 13 березня помер Антон Станіславович Малиновський – перший губернатор Житомирської області періоду незалежності України, екс-директор Житомирського агроуніверситету, Почесний громадянин міста Житомира. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Житомирської районної ради Микола Приставський. 

«Обірвалося життя прекрасної людини, сьогодні із сумом сприйняв звістку про смерть Антона Станіславовича Малиновського – доктора економічних наук, професора, заслуженого працівника сільського господарства, першого губернатора Житомирщини періоду незалежності України…», – написав депутат.

Довідково: Народився Антон Малиновський 2 серпня 1940 року. Свою трудову діяльність розпочав у 1958 році на Вінничині. Після служби в армії та навчання в Житомирському сільськогосподарському інституті працював головним агрономом, заступником голови колгоспу в Житомирському районі. З 1973 року – на відповідальних керівних посадах у районах Житомирської області. З 1979 року – перший заступник голови облвиконкому, голова ради обласного агропромислового об’єднання. З 1992 по 1998 роки – представник Президента України в Житомирській області, голова облради та облдержадміністрації. З січня 1999 року очолює Державний агроекологічний університет. У 2004 році нагороджений орденом “За заслуги перед містом” III ступеню. Звання “Почесний громадянин міста Житомира” присвоєне в 2005 році.

Нагадаємо, помер житомирський депутат, головний лікар дитячої міської лікарні Башек. У страшному ДТП загинула відома житомирська акторка Марина Поплавська.

Leave a Comment