Новоград: мерія за півтора року отримала 31 заяву про конфлікт інтересів

Новоград: мерія за півтора року отримала 31 заяву про конфлікт інтересів

Більшість із них стосувалася депутатів-бізнесменів.

Протягом 2016-2017 року до Новоград-Волинської міської ради надійшло 31 повідомлення про конфлікт інтересів депутатів. Про це у відповіді на запит «Вголос.Zt» повідомив міський голова Віктор Весельський.

Найбільше повідомлень про конфлікти інтересів надійшло від депутатів фракції «БПП-Солідарність» Олега Ващенка та Романа Седлецького. Від першого з них надійшло аж 4 заяви про наявність ймовірної корупційної складової. Дві з них стосувалися земельних питань, дві — його підприємницької діяльності. Від його колеги по фракції Седлецького таких заяв надійшло три. Дві стосувалися землі, одна — бізнесу.

«Рекордсменами» за поданими заявами про конфлікт інтересів стали Микола та Сергій Усенки, депутати від Народної партії. Від них надійшло загалом 5 повідомлень. У всіх них батько та син повідомляли про те, що міська рада розглядає «земельне» питання матері Сергія та дружини Миколи Усенків.

Двічі про наявність конфлікту інтересів у земельних питаннях заявляв і однопартієць Усенків Олександр Гарбовський.

Міський голова Новограда-Волинського Віктор Весельський разом із секретарем мерії Оленою Пономаренко теж двічі повідомляли про свою ймовірну «зацікавленість». Обидва рази це стосувалося рішень про оплату їхньої праці та преміювання.

Ще 9 депутатів Новоград-Волинської міської ради повідомляли про те, що їхні родичі набувають право на землю, майно або готують відповідну документацію.          Про бізнес-інтерес у рішенні сесії міськради повідомляв і ще один депутат від «БПП-Солідарність» Олександр Махновецький.

Нагадаємо, що до Житомирської міської ради з 1 січня по 31 березня 2017 року надійшло 13 повідомлень про конфлікт інтересів депутатів та посадовців. Через прихований конфлікт інтересів у березні оштрафували голову Брусилівської районної ради.

Leave a Comment