Хто з депутатів Житомирської міської ради заявляв про конфлікт інтересів

Протягом періоду з 1 січня 2016 року по 31 березня 2017 року до Житомирської міської ради надійшло 13 повідомлень про конфлікт інтересів. Серед них 10 — від депутатів. Про це у відповіді на запит «Вголос.Zt» повідомив міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

Найбільше повідомлень надійшло від голови земельної комісії Миколи Янушевича. Він протягом вказаного періоду про конфлікт інтересів повідомляв двічі. Обидва рази конфлікт полягав у продажі та оренді земельних ділянок. Така сама підстава для заяви про конфлікт інтересів була у Василя Кучика.

Депутати Петро Рудь, Костянтин Єремейчук та Олександр Ракович про конфлікт інтересів заявляли через свій бізнес. У всіх трьох випадках сесія розглядала питання щодо виготовлення технічної документації на земельні ділянки. Валерій Шевчук, Володимир Башек та Тетяна Онопрієнко зважилися на заяви через родичів. Так, головний лікар міської дитячої лікарні, депутат Башек повідомив, що дві його доньки працюють у дитячій поліклініці №1 Корольовського району. А ось Шевчук і Онопрієнко зазначили, що у земельних питаннях, за які має голосувати сесія, фігурують їхні рідні. Депутат Ігор Скоропад, який одночасно є головою асоціації ОСББ, повідомив про конфлікт інтересів у зв’язку із виділенням коштів аварійній службі для обслуговування будинків ОСББ.

Тим часом, серед тих, хто попередив антикорупційні претензії до себе, немає жодного депутата-керівника комунального підприємства. Іван Фурлет, Сергій Колесник, Володимир Шуст та Юрій Юзвинський мали би заявити про конфлікт інтересів як мінімум при розподілі бюджету. У квітні місяці про наявний конфлікт інтересів заявив лише новопризначений директор КП «Центр інвестицій», депутат Валерій Горб.

Нагадаємо, що у березні голову Брусилівської райради оштрафували через конфлікт інтересів. Житомирські мерія та прокуратура покривають конфлікт інтересів заступника міського голови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *