Новоград: в управлінні ЖКГ аудитори знайшли порушень на майже півмільйона

Новоград: в управлінні ЖКГ аудитори знайшли порушень на майже півмільйона

Ревізія.

Житомирські аудитори виявили порушень на суму майже 457 тис. грн в Управлінні житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міськради. Про це повідомила пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області. Ревізія охопила період з 1 січня 2015 року по 31 травня 2019 року.

“Аудитори з’ясували, що комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» зайво виділено майже 373 тис. грн на погашення обсягу заборгованості з різниці в тарифах на послуги водопостачання та водовідведення, чим завдано матеріальної шкоди міському бюджету на зазначену суму.

Окрім того, майже 84 тис. грн бюджетних коштів витрачено на оплату підрядним організаціям завищених обсягів та вартості виконаних  ремонтно-будівельних робіт”, – йдеться у повідомленні.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено повне усунення виявлених порушень. За порушення законодавства з фінансових питань на одну посадову особу складено протокол про адміністративне правопорушення. Про виявлені факти поінформовано правоохоронні органи.

Нагадаємо, у Баранівській міськраді під час ревізії знайшли порушення на понад чверть мільйона. Під час ревізії в Малинській мерії аудитори знайшли порушення на майже 400 тисяч.

Leave a Comment