У Баранівській міськраді під час ревізії знайшли порушення на понад чверть мільйона

У Баранівській міськраді під час ревізії знайшли порушення на понад чверть мільйона

У відділі освіти.

Житомирські аудитори виявили фінансових порушень на суму понад 286 тис. грн у відділі освіти Баранівської міської ради. Про це повідомила пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області. Ревізія фінансово-господарської діяльності охопила період з 01.01.2017 по 30.04.2019.

«Аудитори виявили низку порушень законодавства під час нарахування та виплати заробітної плати, доплат за шкідливі умови праці, компенсації відряджень тощо, що призвело до зайвих витрат на суму понад 104 тис. грн. Через нарахування у завищеному розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне страхування на заробітну плату працюючих інвалідів зайво сплачено майже 100 тис. грн. Установлено факти неперерахування в дохід бюджету коштів, які надійшли від перерахунків зайво виплаченої заробітної плати за минулі роки, як наслідок, місцевий бюджет недоотримав понад 47 тис. грн. Окрім того, списання продуктів харчування у завищених розмірах,   оплата підрядним організаціям завищених обсягів та вартості виконаних ремонтних робіт, нестача матеріальних активів та грошових коштів тощо ‒ загальна сума таких порушень майже 35 тис. грн», – йдеться у повідомленні.

Наразі забезпечено усунення порушень на суму майже 220 тис. грн. Керівнику об’єкта контролю надіслали вимоги щодо усунення виявлених ревізією порушень законодавства. До установи застосували заходи впливу за порушення бюджетного законодавства, 4 посадових осіб притягнули до адміністративної відповідальності. Про виявлені факти поінформували правоохоронні органи.

Нагадаємо, аудитори виявили майже півмільйона фінансових втрат у відділі освіти Малинської міськради. У житомирських бібліотеках аудитори виявили порушення на 275 тисяч.

Leave a Comment