Новий керівник комунальної установи облради має 17 га землі та зводить два будинки

Новий керівник комунальної установи «Автобаза санітарного транспорту лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я» Володимир Марусич, якого 3 серпня  представили колективу, має майже 17 га землі. Про це свідчить декларація посадовця.

На сайті Житомирської обласної ради Володимир Марусич зазначається як не лише повноцінний керівник згаданої комунальної установи, а й як виконуючий обов’язки директора ще однієї — КУ «Обласна база спеціального медичного постачання». Ймовірно, ці відомості відповідальні особи просто не встигли поправити. Тим не менше, декларація нового керівника установи містить багато цікавих фактів.

Так, дружина Володимира Марусича Олена є директором ПП «Андвол» зі статутним капіталом у 1 тис. грн. На неї ж оформлені два недобудовані житлові будинки у Лісівщині і Тетерівці Житомирського району, а також 9 із 15 земельних ділянок загальною площею 16,9 га. При цьому всьому зарплата Володимира Марусича за 2016 рік склала 21 тис. 391 грн. Його дружина отримала протягом року 10 тис. 320 грн допомоги на дитину. Інших доходів, судячи з декларації, родина Марусичів минулого року не мала.

Протягом періоду з 2010 по 2014 рік сім’я Марусичів придбала трактор «Dongfeng», два автомобілі «Skoda» 2004 та 2005 років випуску та причіп.

А ось діяльність фірми, власником якої є Олена Марусич, схоже, не принесла до родинного бюджету у 2016 року жодної копійчини. Принаймні, про це свідчить декларація самого посадовця.

Нагадаємо, що донька депутата Житомирської міської ради Олександра Черняховича вчиться у Варшаві і годує всю родину. У декларації секретаря Житомирської міськради Наталії Чиж зникли автомобіль «BMW» та старший син.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *