Стали відомі найбільш рідкісні імена, якими торік в області називали дітей

Стали відомі найбільш рідкісні імена, якими торік в області називали дітей

Будірхан, Тайдер, Авігея, Вєрсавія…

Про цікаві, а також найпопулярніші імена для новонароджених на Житомирщині розповіли у Головному територіальномуо управлінні юстиції.

“Серед рідкісних імен хлопчиків, зафіксованих в актових записах цивільного стану про народження у минулому році, –  Ерхан, Будірхан, Моханд-Мулуд, Максиміліан-Хасан, Тамерлан,   Муххамед, Едіот-Леопольд, Олівер-Мансоса, Ставр, Нік, Даніель, Тайдер, Дамір, Едвард, а також давні старослов’янські – Вінцеслав, Святозар, Ярема. У свідоцтва про народження вписані такі незвичні імена дівчаток, як Аніта, Авігея, Андріана, Айя, Катрін, Златослава, Мірьям, Еріка-Рахіль, Саломе, Вєрсавія, Есфірь, Зара Есеогене”, – йдеться у повідомленні.

Найпопулярніші імена, які на Житомирщині присвоювали новонародженим їхні батьки торік, були для дівчаток: Аня, Аріна, Єва, Даринка, Ліза, Олександра, Софія, Соломія, Поліна, Марійка, Настя, Уляна, Яна; для хлопчиків – Артем, Дмитро, Саша, Назар,  Іванко,  Матвій,   Михайло, Богдан, Єгор, Марк, Тимофій, Тимур.

До слова, всього відділами державної реєстрації актів цивільного стану Житомирщини у 2018 році зареєстровано 10661 народжень, що на 1046 менше, ніж позаторік.

Нагадаємо, майже за рік в області померли 64 малюка. За рік на Житомирщині матері відмовилися від 64 немовлят.

Leave a Comment