Обласна рада хоче віддати понад 100 гектарів одіозному олігарху Фірташу

Обласна рада хоче віддати понад 100 гектарів одіозному олігарху Фірташу

Землю заберуть у лісгоспу.

Житомирська обласна рада віддасть 6 земельних ділянок загальною площею понад 100 га ТОВ «Валки-Ільменіт», яка належить олігарху Дмитру Фірташу. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті облради.

«Погодити Житомирському обласному комунальному агролісогосподарському підприємству «Житомироблагроліс» в особі ДП «Коростенський лісгосп АПК» надання нотаріально завіреної заяви-згоди на припинення права землекористування та вилучення в установленому законодавством порядку земельних ділянок Товариству з обмеженою відповідальністю «Валки-Ільменіт» для видобування корисних копалин загальнодержавного значення.

Надати дозвіл ТОВ «Валки-Ільменіт» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок лісогосподарського призначення постійного користування ДП «Коростенський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» орієнтовними площами 2.0, 2.0, 23.5 і 52.5 гектарів на території Стремигородської сільської ради та 6.0, 29.0 гектарів на території Меленівської сільської ради за межами населених пунктів Коростенського району Житомирської області, із зміною їх цільового призначення для потреб, пов’язаних з користуванням надрами», – йдеться у документі.

Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, ТОВ «Валки-Ільменіт» належить Дмитру Фірташу, а засновниками фірми є дві кіпрські компанії.

Нагадаємо, що у вересні 2017 року голова облдержадміністрації Ігор Гундич розпорядився віддати в оренду 82 га землі підприємству Дмитра Фірташа. Ще одне підприємство одіозного олігарха 15 років видобувало титанові руди на паях жителів Житомирщини.

Leave a Comment