Обласна рада заплатить понад 50 тисяч за охорону санаторію, який ліквідовують

Комунальне підприємство по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради витратить 53 тис. 568 грн за охорону обласного дитячого протитуберкульозного санаторію «Лісовий берег». Звіт про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro». Заклад перебуває у стані ліквідації.

Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб Мін’юсту, запис про припинення діяльності санаторію «Лісовий берег» здійснений 1 липня 2020 року. Депутати Житомирської обласної ради за ліквідацію закладу проголосували ще 21 червня 2020 року. У травні 2021 року сесія внесла зміни у попереднє рішення.

За укладеним договором, охоронятиме нерухоме майно ліквідованого закладу ТОВ «Беркут-2012». Підприємство зареєстроване у Житомирі. Охорону здійснюватимуть протягом трьох місяців — з 25 червня по 25 серпня 2021 року.

Нагадаємо, що у липні 2019 року з обласного бюджету планували капітально відремонтувати мережі водопостачання у санаторії «Лісовий берег». Після прийняття рішення про ліквідацію закладу у ньому планували розмістити судмедекспертизу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *