Облрада хоче віддати житомирянину та бердичівлянину майже 17 га землі під копалини

Облрада хоче віддати житомирянину та бердичівлянину майже 17 га землі під копалини

У Черняхівському районі.

Житомирська обласна рада планує дозволити двом майже однойменним фірмам «Габро плюс» та «Габро Ресурс» видобувати корисні копалини на території Черняхівського району. У користування фірмам віддадуть дві ділянки загальною площею майже 17 га. Проекти рішень сесії оприлюднили на сайті облради.

«Погодити надання спеціального дозволу на користування надрами товариству з обмеженою відповідальністю «ГАБРО ПЛЮС» з метою видобування габроноритів Південно-Західної ділянки Сліпчицького родовища площею 8,45 га, яка знаходиться у Черняхівському районі Житомирської області», – йдеться у документі.

ТОВ «Габро Ресурс» отримає дозвіл на видобуток габроноритів на площі 8,29 га.

Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, обидві фірми зареєстровані у Житомирі за різними адресами, але мають одних власників та керівників. Кінцевим бенефіціарієм у обох випадках є київське ТОВ «Квемос Груп», засновником якого є житомирянин Микола Гулак. Бердичівлянин Сергій Глухенький у обох випадках володіє 10% капіталу.

Нагадаємо, що обласна рада хоче дозволити своїм підприємствам взяти кредити на півмільйона. Екс-керівнику «Нафтогазу» хочуть дозволити видобувати лабрадорит на Житомирщині.

Leave a Comment