У Оліївці витратять понад півмільйона на ремонт доріг

У Оліївці витратять понад півмільйона на ремонт доріг

Роботи виконає житомирська фірма.

Оліївська сільська рада витратить 516 тис. 45 грн 40 коп на ремонт дороги на одній із вулиць села. Оголошення про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Конкурс на визначення підрядника не проводили. Договір підписали 13 грудня. Роботи, згідно із умовами документу, мають виконати до 28 грудня. Оскільки напередодні депутати сільради відправили у відставку сільського голову, документ підписав секретар.

Згідно із оприлюдненими відомостями, роботи з капітального ремонту вулиці Петра Болбочана в Оліївці виконуватиме ТОВ «Шляхбуд-5». Засновниками фірми є троє житомирян та двоє жителів Левкова та Оліївки. Статутний капітал підприємства становить 10 тис. грн. Його керівником є колишній директор КП «Управління автомобільних шляхів» і колишній директор ПП «Проспект Транс» Володимир Гаврилюк. У липні 2018 року, згідно із даними сайту «Опендатабот», «Проспект Транс» замість нього очолив власник підприємства Михайло Пухтаєвич.

Нагадаємо, що Оліївського сільського голову таємним голосуванням відправили у відставку. Житомиряни просять міськраду штрафувати комунальників за вибоїни на дорогах.

Leave a Comment