Облрада передасть приміщення Корольовської та Богунської райрад у власність міста

Облрада передасть приміщення Корольовської та Богунської райрад у власність міста

Міська рада вже погодилась прийняти.

Житомирська обласна рада передасть приміщення Корольовської та Богунської районних рад у власність територіальної громади Житомира. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті облради.

«Передати безоплатно адмінприміщення, що знаходяться за адресами: м. Житомир, вул. Перемоги, 55, та майдан Польовий, 8, зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, з балансу комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради у комунальну власність територіальної громади м. Житомира», – йдеться у документі.

Згоду на прийняття у власність цих приміщень Житомирська міська рада прийняла ще на сесії 12 квітня. Частину даних приміщень мають виконувати для центрів надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс». Реконструкцію їх хочуть провести вже найближчим часом після розробки проектно-кошторисної документації. Однак для цього потрібно передати приміщення на баланс Житомирської міської ради.

Нагадаємо, що у грудні 2017 року Житомирська міська рада вирішила забрати повноваження районних у місті рад у сфері соціального захисту. У «прозорих офісах» мали працевлаштувати понад 100 працівників Богунської та Корольовської районних рад.

Leave a Comment