Облрада планує дозволити афганцям добувати габро у Хорошівському районі

Облрада планує дозволити афганцям добувати габро у Хорошівському районі

Рішення приймуть на найближчій сесії.

Житомирська обласна рада планує дати дозвіл ТОВ «Афган-Профі» на користування надрами на земельній ділянці площею 2,7 га для видобутку габро у Хорошівському районі. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті органу місцевого самоврядування.

Фірма «Афган-Профі» зареєстрована у селі Грабівка Хорошівського району. Її власниками є троє житомирян, два жителі Житомирської області та один — Закарпатської. Примітно, що у цьому ж населеному пункті, згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, але у сусідньому будинку знаходиться майже однойменна фірма — ТОВ «Афган-Профі-2». У числі її засновників фігурує частина тих самих осіб.

Серед засновників фірми є голова Житомирської обласної спілки ветеранів афганської війни Павло Ментов. Керівником обох підприємств є житомирянин Геннадій Біденко. Він же є співзасновником та керівником «Афган-Профі-2».

Нагадаємо, що у березні обласна рада попросила Держгеонадра скасувати дозволи на видобуток бурштину. Голова облдержадміністрації Ігор Гундич розпорядився віддати понад 82 га в оренду підприємству одіозного олігарха Дмитра Фірташа.

Leave a Comment