Облрада планує віддати майже 5 тисяч га під мисливство громадській організації

Облрада планує віддати майже 5 тисяч га під мисливство громадській організації

У Лугинському районі.

Житомирська обласна рада планує віддати 4 тис. 863 га у Лугинському районі громадській організації «Товариство мисливців та рибалок «Вепр Полісся». Відповідний проект рішення оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, засновниками організації є троє осіб. Серед них депутат Лугинської райради від Блоку Петра Порошенка Валерій Назарчук, співробітник Лугинського держлісгоспу Сергій Синицький та житель Коростенського району Микола Олійник. Очолює «Вепр Полісся» Валерій Назарчук.

Згідно із декларацією Валерія Назарчука, він проживає у Києві. Має у столиці квартиру, будинок та власне кафе. Ще однією квартирою у столиці володіє разом із двома особами, чиї прізвища у декларації не вказані. У власності депутата також 60,5 га земельних угідь на території Лугинського району. Ще 5 соток землі Назарчук має у місті Севастополь в окупованому Криму.

В декларації Валерія Назарчука є яхта та 4 автомобілі — дві «Toyota», «Нива» та «Mercedes-Benz» «S» класу.

Щодо прибутків, то у 2017 році депутат Лугинської райради отримав понад 2 млн грн зарплати від ТОВ «Регіональна газова компанія». Засновниками цієї фірми є дві кіпрські компанії. Ще понад півмільйона зарплати він отримав у ТОВ «Украферт» та 2 тис. грн у ТОВ «Національні інформаційні системи». Понад 86 тис. грн доходу на 2017 рік склала пенсія. Майже 47 тис. грн він отримав страхових виплат.

Окремим пунктом у декларації Валерія Назарчука зазначено про надання ним поворотної фінансової допомоги у розмірі 1 млн грн. Грошові активи декларанта становлять 200 тис. доларів США та понад 6,5 млн грн готівки.

Нагадаємо, що облрада планує дозволити екс-очільнику «Нафтогазу» видобувати лабрадорит. У вересні депутати облради зібралися на сесію, щоб дати спеціальні дозволи на користування надрами.

Leave a Comment