У Черняхові за понад 2 мільйона реконструюють покрівлю гімназії

У Черняхові за понад 2 мільйона реконструюють покрівлю гімназії

Вартість робіт знизили.

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА заплатить 2 млн 407 тис. 695 грн 60 коп за реконструкцію покрівлі з утепленням фасаду Черняхівської гімназії. Оголошення про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

У тендерному комітеті підписання договору без проведення аукціону обґрунтовують тим, що ТОВ «Тетерів-Будпроект», із яким вже заключили договір раніше, виконуватиме додаткові роботи. Раніше в ОДА їх оцінили у понад 5 млн грн.

«Оскільки відкоригований проект по об’єкту є продовженням робіт з будівництва об’єкту: «Реконструкція покрівлі з утепленням фасадів Черняхівської гімназії по вул.Червоноармійська,14 в смт.Черняхів Житомирської області» та становить невід’ємну частину від первісного проекту то додаткові роботи по об’єкту є продовженням об’єкта будівництва та ряду виконаних робіт попереднім виконавцем робіт ТОВ «Тетерів – Будпроект» тобто такі роботи технічно чи економічно пов’язані з головним (первинним) договором», – аргументують в ОДА.

Вартість попереднього договору, підписаного із ТОВ «Тетерів-Будпроект» становив 5 млн 864 тис. 412 грн. 12 листопада 2018 року між департаментом регіонального розвитку та підприємством-підрядником було підписано додаткову угоду. Згідно з нею, обсяг та вартість робіт зменшилися на 344 тис. 361 грн 80 коп.

Нагадаємо, що у Бердичеві ремонтують дахи будинків, які рік тому побив аномальний град. У Чуднові витратять понад 2 млн грн на заміну даху в районній лікарні.

Leave a Comment