Облрада придбає майже за 3 мільйони рентген-апарат

Облрада придбає майже за 3 мільйони рентген-апарат

Для обласної лікарні.

Комунальна установа «База спеціального медичного постачання» Житомирської обласної ради придбає за 2 млн 942 тис. 393 грн рентген-апарат із денситометрією. Інформацію про це оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Апарат придбають для обласної клінічної лікарні ім. О. Гербачевського. Денситометрія дозволяє при обстеженні визначати, наскільки вразливими чи міцними є кістки організму. Таке обстеження дозволяє упереджувати ймовірні травми.

На участь у тендері зголосилися дві київські фірми: ТОВ «АТ-Фарма» та ТОВ «Ілатанмед». Перемогу здобула перша. Її пропозиція виявилася майже на 8 тис. дешевшою. Привезти та встановити апарат до обласної лікарні мають вже цього року.

Довідково. Денситометрія — це метод діагностики щільності і вірогідності переломів кісткової тканини. За допомогою даного аналізу вимірюється рівень кальцію, загальні щільність і структура, товщина поверхневого шару кісток.

Нагадаємо, що у січні обласна лікарня придбала нові сучасні УЗД-апарати. Також в лікарні ім. О. Гербачевського встановили ангіограф,який безкоштовно обслуговуватиме жителів Житомирщини.

Leave a Comment