Облрада шукає нових директорів для краєзнавчого музею та БТІ

Облрада шукає нових директорів для краєзнавчого музею та БТІ

Оголосили конкурс.

Житомирська обласна рада 29 жовтня оголосила конкурси на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладу та підприємства. Про це повідомила пресслужба обласної ради. Зокрема, обиратимуть директора комунального закладу «Житомирський обласний краєзнавчий музей» та начальника комунального підприємства «Житомирське обласне міжміське бюро технічної інвентаризації».

“У конкурсі на посаду керівника краєзнавчого музею можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки”, – йдеться у повідомленні.

Конкурс буде проведений не пізніше двох місяців з дня опублікування  оголошення про конкурс. Ті, хто виявить бажання брати участь у конкурсі, повинні впродовж 30 днів з дня опублікування оголошення про конкурс подати відповідний пакет документів.

“У конкурсі на посаду начальника обласного міжміського бюро технічної інвентаризації можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освiту другого рiвня за ступенем магiстра за вiдповiдною галуззю знань або вищу освiту другого рiвня за ступенем магiстра та пiслядипломну освiту за галуззю знань «Управлiння та адміністрування» або «Право», стаж роботи на керівних посадах нижчого рівня не менше 5 рокiв”, – розповіли у пресслужбі.

Заяви на участь у конкурсі приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Нагадаємо, в ОДА розповіли, скільки платитимуть новому директору департаменту культури, молоді та спорту. Голова ОДА Віталій Бунечко анонсував ініціювання кримінальних справ по деяким посадовцям. Заступника керівника департаменту житомирської мерії судитимуть за хабар.

Leave a Comment