В ОДА розповіли, скільки платитимуть новому директору департаменту культури, молоді та спорту

В ОДА розповіли, скільки платитимуть новому директору департаменту культури, молоді та спорту

Вакантна посада.

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко 24 жовтня підписав розпорядження про оголошення конкурсу на вакантну посаду директора департаменту культури, молоді та спорту. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації. Посадовий оклад новому директору обіцяють – від 10 тис. 990 грн, не враховуючи надбавок та премій.

«Документи на конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – директора департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА прийматимуть до 13 листопада. Посадовий оклад директора департаменту – від 10990 грн. КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ до кандидатів: Ступінь вищої освіти не нижче магістра; Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років. Вільне володіння державною мовою», – йдеться у повідомленні.

Це вже 3 конкурс на посаду керівника структурного підрозділу ОДА. Н попередньо оголошені конкурси вже надійшло 11 заяв.

Нагадаємо, голова ОДА Віталій Бунечко анонсував ініціювання кримінальних справ по деяким посадовцям. Заступника керівника департаменту житомирської мерії судитимуть за хабар.

Leave a Comment